Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Stoch po raz czwarty?
2018-01-06

W sobotę odbędą się ostatnie zawody Turnieju Czterech Skoczni 2017/2018. Zdecydowanym faworytem jest Kamil Stoch, który bardzo szybko obniżył kursy na swoją wygraną. Dzisiaj wynosi on zaledwie 1,36. Czy uda mu się odnieść czwarte zwycięstwo w turnieju? Jeśli Polak tego dokona przejdzie do historii! Wcześniej tylko jednemu skoczkowi udało się zwyciężyć we wszystkich czterech konkursach. Drugie pytanie brzmi - czy Dawid Kubacki także wskoczy na podium? Zawody w Bischofshofen są dostępne do obstawiania na żywo w LVbet!  

Sprawdź szeroką ofertę kursów LVbet zarówno tych przedmeczowych, jak i tych na żywo! Polacy dzisiaj powinni wygrać, a więc wygraj i Ty!

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.