Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Rusza Turniej Czterech Skoczni!
2017-12-29

Zbliża się sylwester, a koniec roku co rok oznacza to samo: sporo emocji w angielskiej Premier League oraz w Turnieju Czterech Skoczni! Po zeszłorocznym sukcesie Polaków mamy rozbudzone oczekiwania do maksimum. Jak spiszemy się w tym roku? Już dzisiaj odbędą się kwalifikacje, a w sobotę rozpocznie się 66. Turniej Czterech Skoczni. Koniecznie sprawdź bogatą ofertę na ten turniej przygotowaną przez LVbet!

 

Jak poradzą sobie nasi reprezentanci w Turnieju Czterech Skoczni? Kamil Stoch jest z pewnością jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa. Polak wytrzyma presję i pokona będących ostatnio w dobrej formie Krafta, Wellingera i Freitaga? Czy kolejni Polacy włączą się do walki o podium, jak miało to miejsce rok temu? Trzymamy kciuki za naszych!

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.