Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Sporty wirtualne w forBET
2017-12-20

Jeżeli lubicie typować sporty wirtualne, to dzisiejszy dzień jest dla Was prawdziwym darem. Dzisiaj forBET w swoim kalendarzu adwentowym przygotował promocję własnie poświęconą sportom wirtualnym. Zanim przejdziemy do szczegółów, to przypomnijmy, że w forBET w grudniu codziennie można znaleźć inną, ciekawą promocję tylko dla Polaków. Na przykład wczoraj forBET oferował każdemu z Was podwojenie depozytu aż do kwoty 200 PLN. Co forBET przygotował na dziś?

Dzisiejszy dzień w kalendarzu adwentowym forBET oznacza jedno - grę w sporty wirtualne bez podatku! Jak to działa? Tylko dzisiaj możecie grać i wygrywać w sportach wirtualnych forBET aż 12% więcej. Taki bonus będzie doliczony do wszystkich dzisiaj zagranych przez Ciebie kuponach na sporty wirtualne forBET.  A to nie oznacza nic innego niż brak podatku!

Kwoty te nie podlegają dodatkowemu obrotowi!

A co jeżeli nie posiadacie jeszcze konta u bukmachera forBET? To nawet lepiej, bo wtedy przysługuje Wam dodatkowy bonus forBET! Aby go odebrać wystarczy założyć konto w forBET klikając w ten link tekstowy. Podczas rejestracji koniecznie podajcie kod bonusowy forBET, który brzmi: TOPBONUS.

 

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.