Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Kolejny dzień w kalendarzu forBET
2017-12-18

Dzisiaj forBET naprawdę poszalał w swoim kalendarzu adwentowym. Każdy z Was może otrzymać dzisiaj bonus 200% (no prawie każdy, bo oferta przeznaczona jest dla 300 osób, ale to i tak bardzo dużo). forBET przygotował dzisiaj sto bonusów 200% w kwocie 30 zł, sto bonusów 200% w kwocie 50 zł oraz sto bonusów 200% w kwocie 100 zł. Który bonus wybierasz? W zależności od wybranej kwoty musisz postawić forBET zakład o innej godzinie. Czytaj dalej po szczegóły.

Dzisiaj promocja forBET ma bardzo proste zasady. Startuje od godziny 12:00, 16:00 oraz 20:00 i tych godzin należy pilnować aby otrzymać bonus. O co chodzi? 

 

  • 100 pierwszych osób, które zagra zakład za minimum 15 PLN po 12:00 otrzyma bonus 30 PLN
  • 100 pierwszych osób, które zagrają zakład za dokładnie 25 PLN po godzinie 16:00 otrzyma bonus 50 PLN!
  • wreszcie, 100 pierwszych osób, które zagrają zakład za dokładnie 50 PLN po godzinie 20:00 otrzyma bonus 100 PLN!

 

Proste? Aby kupony brały udział w promocji muszą zawierać minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie minimalnym 2,00.

A jeżeli jeszcze nie macie konta u bukmachera forBET, to pamiętajcie, że przysługuje Wam dodatkowy bonus forBET! Aby go odebrać wystarczy założyć konto w forBET klikając w ten link tekstowy. Podczas rejestracji koniecznie podajcie kod bonusowy forBET, który brzmi: TOPBONUS.

 

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.