Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


forBET kalendarz adwentowy
2017-12-17

Trwa okres przedświąteczny, a w forBET to oznacza jedno - kalendarz adwentowy 2017. Za nami już szesnaście promocji, a dzisiaj pora na kolejną. Dzisiaj forBET naprawdę się postarał, bo każdy z Was może otrzymać aż 50 PLN zupełnie za darmo. Tak - to nie żarty, dzisiejszy konkurs nie ma żadnych warunków, a pula nagród jest nielimitowana - wystarczy wytypować ilość goli w trzech spotkaniach aby odebrać 50 PLN. Jedyny warunek - bezpłatne konto forBET.

 

Co forBET przygotował na dzisiaj? Dziś rozegrane zostaną trzy ciekawe mecze: Lyon - Olympique Marsylia, Atalanta - Lazio i Barcelona - Deportivo. W kalendarzu adwentowym forBET rozdaje bonusy 50 PLN każdemu, kto prawidłowo wytypuje ile łącznie padnie w tych meczach goli! Typy oddajemy na facebooku.

A jeżeli jeszcze nie macie konta u bukmachera forBET, to pamiętajcie, że przysługuje Wam dodatkowy bonus forBET! Aby go odebrać wystarczy założyć konto w forBET klikając w ten link tekstowy. Podczas rejestracji koniecznie podajcie kod bonusowy forBET, który brzmi: TOPBONUS.

 

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.