Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


LVbet sponsor polskiej siatkówki!
2017-11-30

W dzisiejszych czasach polscy, legalni bukmacherzy są dosyć podobni. Oczywiście mają wady i zalety, które opisujemy w naszych recenzjach, ale główna oferta jest dosyć podobna. Dlatego wybierając bukmachera warto zwrócić uwagę, jak bardzo inwestuje on w polski sport. A LVbet inwestuje naprawdę dużo! Bukmacher LVbet uzyskał właśnie status oficjalnego partnera PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. Umowa została podpisana do końca bieżącego sezonu. To kolejne duże pieniądze wydane przez LVbet na polski sport!

PlusLiga LVbet, to będzie korzystne partnerstwo. Liga Siatkówki Kobiet LVbet także. Aby uwydatnić, jak ważny jest to krok, zacytujmy Pana Artura Popko, prezesa Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA: Pozyskaliśmy kolejnego partnera, który będzie nas wspierał i pomagał w dynamicznym rozwoju PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie bardzo dynamicznie wchodzi na rynek sponsoringu sportowego i cieszymy się, że wiąże swą przyszłość z polską klubową siatkówką. Nowy partner na pewno przyczyni się do tego, byśmy tworzyli najlepsze widowiska sportowe w naszym kraju.

W ramach podpisanej umowy logo LVbet pojawi się na bandach podczas meczów siatkarskich rozgrywek ligowych. Współpraca zakłada również szereg działań w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Bukmacher LVbet to firma, która bardzo silnie wspiera polski sport. LVbet angażuje się w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock, czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także serwis internetowy Łączy Nas Pasja. Teraz do tego grona dołączyły PlusLiga oraz Liga Siatkówki Kobiet!

Pamiętajcie - jeżeli lubicie siatkówkę, to grajcie w LVbet!

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.