Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Wygraj bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy w Siatkówce!
2017-08-04

LV bet zaprasza do swojej nowej promocji, w której do wygrania będą bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy w siatkówce, które odbędą się w Polsce! Do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie VIP o wartości 2000 PLN oraz cztery podwójne zaproszenia kategorii pierwszej, każde o wartości 1000 PLN! Aby wygrać wystarczy dokonywać depozytów do LV bet za pomocą Paymenticon. Za wpłaty naliczane są punkty: 1 PLN = 10 pkt. Pięć najlepszych wyników otrzyma bilety za darmo!

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!