Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie bielany.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Pewny typ z analizą i wysokim kursem do legalnego bukmachera!

10 października 2018

Spotkanie: KalPa-SaiPa

Typ: 1

Kurs: 2,00

Bukmacher: forBET (W Forbet można się zarejestrować na ich stronie)

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Analiza: 

W dniu dzisiejszym swa jedenasta kolejkę gra tez fińska liga hokejowa.Ja wybrałem do oceny według mnie bardzo ciekawy mecz, pomiędzy drożynami KalPa i SaiPa. Gospodarze zajmują aktualnie trzecie miejsce w klasyfikacji,wygrali sześc z dotychczasowych dziesięciu spotkań,w tym cztery w regulaminowym czasie gry,cztery przegrali ale dwa po dogrywkach. Drużyna gości pomimo ze rozegrała jeden mecz mniej to i tak zajmuje wysokie piąte miejsce.Tez wygrała sześc spotkań,w tym piec w regulaminowym czasie i przegrała trzy. Porównując te statystyki można wnioskować,ze to spotkanie będzie bardzo wyrównane, ja jednak uważam, że KalPa powinna wykorzystać atut własnego lodowiska i wygrać. Podobnie było w kilku ostatnich pojedynkach tych zespołów. No i ostatnia kwestia, KalPa przegrała ostatni swój pojedynek,wie dzisiaj u siebie będzie chciała te stratę powetować.

 

Autor: Ekspert z forum!

Źródło:  typybukmacherskie.org

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.